Dyt. Kübra ÖĞÜT

Hakkımda:

Dyt. Kübra ÖĞÜT Özel Mediest İnternational Tıp Merkezin'de Beslenme ve Diyetetik Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

Tıbbi İlgi Alanı

Obezitede Tıbbi Beslenme Tedavisi,
Gebelik ve Emzirme Döneminde Beslenme,
Anne ve Çocuk Beslenmesi,
Sporcu Beslenme

Eğitim ve Uzmanlık:

YılTıbbi BirimBölüm
2021Beslenme ve Diyetetik BölümüErzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

Mesleki Deneyim

YılTıbbi BirimUzmanlıkHastane
2022Beslenme ve Diyetetik BölümüUzmanAnkara Şehir Hastanesi
Dyt. Kübra ÖĞÜT  Özel Mediest İnternational Merkezi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümünde Hizmet Vermektedir.

Dyt. Kübra ÖĞÜT, beslenme ve diyetetik alanındaki uzmanlığı ile bilinen bir diyetisyendir. Özel Mediest International Tıp Merkezi’nde görev yapmaktadır ve hastalarına sağlıklı beslenme konusunda rehberlik etmektedir.

Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olan ÖĞÜT, bu alandaki derin bilgisi ve profesyonel yaklaşımıyla dikkat çekmektedir. Sağlıklı yaşam ve dengeli beslenme konularında hassas olan diyetisyen, hastalarının bireysel ihtiyaçlarına özel beslenme planları oluşturarak onların sağlıklı bir yaşam tarzına geçiş yapmalarına destek sağlamaktadır.

Dyt. Kübra ÖĞÜT, kilo kontrolü, besin intoleransları, sağlıklı zayıflama, sporcu beslenmesi ve metabolizma hızlandırma gibi konularda hastalarına uzmanlıkla yardımcı olmaktadır. Beslenme alışkanlıklarını değerlendirerek kişiye özel çözümler sunan ÖĞÜT, hastalarının yaşam kalitesini artırmak ve genel sağlıklarını desteklemek adına çeşitli beslenme stratejileri uygulamaktadır.

Dyt. Kübra ÖĞÜT, beslenme ve diyet konularındaki güncel bilgileri takip ederek, hastalarına en etkili ve bilimsel temelli çözümleri sunmaya özen göstermektedir. Özel Mediest International Tıp Merkezi’nde görev alarak, hastalarına kaliteli diyetisyenlik hizmeti sunan ÖĞÜT, bireylerin sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinmelerine ve bu doğrultuda yaşamlarını olumlu yönde değiştirmelerine yardımcı olmaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Çağrı merkezi ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhabalar, nasıl yardımcı olabilirim?
0501 156 88 68