Doç. Dr. Rahmi DUMAN

Hakkımda

Doç. Dr. Rahmi Duman Özel Mediest İnternational Tıp Merkezin'de Göz Hastalıkları ve Cerrahisinde Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

Tıbbi İlgi Alanı

Yetişkin ve Çocuk Göz Muayenesi,
Göz Kapağı Estetiği,
Refraktif Cerrahi, Katarakt Ameliyatı,
Kontakt lens,
Oküler Onkoloji,
Retina Hastalıkları

Eğitim ve Uzmanlık:

YılTıbbi BirimBölüm
2005Göz Hastalıkları ve CerrahisiANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ GÖZ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI

Mesleki Deneyim

YılTıbbi BirimUzmanlıkHastane
1999 - 2005Ankara Üniversitesi Tıp FakültesiÖğrencilik YıllarıAnkara Üniversitesi
2005 - 2010Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim DalıAsistanAnkara Üniversitesi
2011 - 2014Göz Hastalıkları ve CerrahisiOp.Dr.Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Uzman)
2015-2016Göz Hastalıkları ve CerrahisiOp. Dr. (Başhekim Yardımcısı)BURSA YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTRMA HASTANESİ , GÖZ HASTALIKLARI UZMANI,
2016-2018Göz Hastalıkları ve CerrahisiYrd. Doç.Afyon Kocatepe Üniversitesi
2018-2020Göz Hastalıkları ve CerrahisiDoç. Dr.Ankara Liv Hospital
2020-2023Göz Hastalıkları ve CerrahisiDoç. Dr. (Başhekim)Ankara Dünyagöz Hastanesi

Doç. Dr. Rahmi Duman, göz sağlığı konusundaki derin bilgisi ve uzmanlığı ile tanınan bir göz doktorudur. Özel Mediest International Tıp Merkezi’nde görev yapmaktadır. Göz sağlığı alanındaki kapsamlı deneyimi ile Dr. Duman, hastalarının göz sorunlarıyla baş etmelerine yardımcı olmaktadır.

Katarakt tedavisi konusundaki uzmanlığıyla bilinen Doç. Dr. Rahmi Duman, hastalarının yaşam kalitesini artırmak için özel bir ilgi göstermektedir. Katarakt, göz merceğinin opaklaşması sonucu görme kaybına neden olabilir, ancak Dr. Duman, hastalarının bu sorunla etkili bir şekilde başa çıkmalarına yardımcı olmaktadır.

Glokom konusundaki derin bilgisi ile Dr. Duman, göz içi basınca bağlı olarak görme kaybına yol açabilen bu durumu erken teşhis etme ve etkili bir şekilde tedavi etme konusunda uzmandır. Glokomun göz sağlığı üzerindeki etkilerini anlamak ve tedavi etmek, Dr. Duman’ın öncelikli hedeflerindendir.

Astigmatizm, miyopi ve diğer görme kusurları da Doç. Dr. Rahmi Duman’ın ilgi alanları arasında yer almaktadır. Bu tür görme sorunları, günlük yaşamı olumsuz etkileyebilir, ancak Dr. Duman, hastalarına uygun görme düzeltme seçenekleri sunarak daha net bir görüş elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Retina problemleri, göz sağlığına zarar verebilecek ciddi sorunlar arasında yer alır. Doç. Dr. Rahmi Duman, retina problemlerinin teşhisi ve etkili tedavisi konusunda uzmanlığını kullanarak hastalarının görme sağlığını korumaktadır.

Göz iltihabı, göz ağrısı, şaşılık gibi rahatsızlıklarla ilgilenen Doç. Dr. Rahmi Duman, hastalarının konforunu ve sağlığını ön planda tutmaktadır. Özel Mediest International Tıp Merkezi’nde görev alan Dr. Duman, geniş bir yelpazedeki göz sorunlarına karşı kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Çağrı merkezi ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhabalar, nasıl yardımcı olabilirim?
0501 156 88 68